Dildo anale Black Silicone

3,100 LEK

Dashamirët e lojës anal do ta duan këtë dildo të bukur anal! Dildo ka një dizajn elegant dhe është një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin tuaj të lodrave. Thithja në fund ofron mundësinë për të shijuar dildo pa duar për një stimulim edhe më emocionues. Dildo ka një glans të rrumbullakët dhe një bosht bulboz për futje të lehtë dhe stimulim optimal gjatë përdorimit. Materiali silikoni ndihet i butë dhe i lëmuar dhe pastrohet lehtë me një pastrues lodrash dhe një leckë të pastër.

Availability: Në gjendje SKU: ET180BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dashamirët e lojës anal do ta duan këtë dildo të bukur anal! Dildo ka një dizajn elegant dhe është një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin tuaj të lodrave. Thithja në fund ofron mundësinë për të shijuar dildo pa duar për një stimulim edhe më emocionues. Dildo ka një glans të rrumbullakët dhe një bosht bulboz për futje të lehtë dhe stimulim optimal gjatë përdorimit. Materiali silikoni ndihet i butë dhe i lëmuar dhe pastrohet lehtë me një pastrues lodrash dhe një leckë të pastër.

Dildo anale Black Silicone

3,100 LEK

In stock