Anal Black Jacks

Anal Black Jacks

3,370 LEK

Dildo i zi me shkelqim, pak elastik, me dizajn sensitiv, me maje te holle dhe korde praktike per ku mbajtur.

Availability: Out of stock SKU: 05021460000 Categories: ,

Description

Gjatesia 18cm, diametri 1.7-4.4cm. Materiali: PVC,ABS.

You've just added this product to the cart: