Dildo AMOR Rose

5,000 LEK

Qoftë në Candy Rose apo Black, dildoja jonë AMOR shënon pikë me fillestarët e lodrave seksuale, si dhe me tipa më me përvojë. Të rinjtë e duan madhësinë e saj të përshtatshme – vetëm 14,6 centimetra – dhe profesionistët e lodrave seksuale e duan shkathtësinë e saj joshëse.

Availability: Në gjendje SKU: 22531 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Qoftë në Candy Rose apo Black, dildoja jonë AMOR shënon pikë me fillestarët e lodrave seksuale, si dhe me tipa më me përvojë. Të rinjtë e duan madhësinë e saj të përshtatshme – vetëm 14,6 centimetra – dhe profesionistët e lodrave seksuale e duan shkathtësinë e saj joshëse.

SI MUND TË PËRDORË SAKTË NJË DILDO?
Nëse ju pëlqen të përdorni një dildo, nuk ka asnjë mënyrë të drejtë ose të gabuar. Të gjitha dildot FUN FACTORY shënojnë rezultate gjatë stimulimit vaginal dhe janë gjithashtu të sigurta për lojën anale. Ata përshtaten mirë në dorë, thithen në sipërfaqe të lëmuara dhe mund të kombinohen lehtësisht me një parzmore.

ÇFARË ËSHTË E VEÇANTA ME AMOR?
A ju pëlqen ndryshimet e pozicionit të nxehtë dhe argëtimi emocionues me rrip? Falë bazës jashtëzakonisht të sheshtë të AMOR, tani mund të afroheni më shumë se kurrë. Plus, maja e saj e lakuar e lodrës pak e zmadhuar synon pikërisht pikën G ose prostatën tuaj. E zhdërvjellët dhe fleksibël, AMOR është shumë argëtim.

CILAT JANË PËRPARËSITË E NJË DILDO TË VOGËL?
Mirë që pyete! Përveç faktit që shumë njerëz preferojnë të luajnë me lodra më të vogla seksi, në vend të dildos XL, AMOR është ideal për bluarje ose kalërim. Pavarësisht nëse partneri juaj e mban atë në parzmore, ose ju jeni duke luajtur vetëm dhe e keni thithur atë në një sipërfaqe të sheshtë, mund të hipni në AMOR dhe ta lini plotësisht veten. AMOR arrin saktësisht thellësinë që dëshironi – jo më shumë, as më pak.

Dildo AMOR Rose

5,000 LEK

In stock