-25%

Dildo Air – royal marbled

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

Pas kësaj bukurie të hollë pret të zbulohet një slitë me emocione. Koka sferike shkon mbi një bosht të hollë dhe ndodhi në rrugën për në fund një prag delikat “vezak”. Një kënaqësi e vërtetë qiellore!

Availability: Në gjendje SKU: EL-022.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Pas kësaj bukurie të hollë pret të zbulohet një slitë me emocione. Koka sferike shkon mbi një bosht të hollë dhe ndodhi në rrugën për në fund një prag delikat “vezak”. Një kënaqësi e vërtetë qiellore!

Për shkak se këto lodra janë mermer, secila do të jetë e veçantë dhe unike. Nuk ka dy lodra të ngjashme.

Me një filxhan thithës, lodra ngjitet në sipërfaqe të lëmuara dhe mund të hiqet përsëri lehtësisht.

Dizajni: efekt ari me të bardhë të shkëlqyeshme dhe blu të errët. Bluja ndryshon në e pangjyrë kur ka përthithur nxehtësinë e trupit tuaj, kështu që “venat e arit” në themel bëhen të dukshme.
Gjatësia: përafërsisht. 18 cm (7,1 inç)
Diametri më i vogël: 2 cm (0,8 inç)
Diametri më i madh: 3,5 cm (1,4 inç)
Diametri i bazës: 5 cm (2 inç)
Baza: e lëmuar ose si filxhan thithës (ju lutemi zgjidhni)
Silikoni pa erë
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Air – royal marbled

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

In stock