Dildo A&E Pink

3,000 LEK

Jelly Pink Slim Dildo. Lodër fillestare anale. Detajet e venave stimulojnë dhe mbajnë lubrifikën. Ndjehen ndjenja realiste të penisit. I papërshkueshëm nga uji.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 840129 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Jelly Pink Slim Dildo. Lodër fillestare anale. Detajet e venave stimulojnë dhe mbajnë lubrifikën. Ndjehen ndjenja realiste të penisit. I papërshkueshëm nga uji.

Dildo A&E Pink

3,000 LEK

Out of stock