Dildo Addiction Tristan

7,100 LEK

Keni një përvojë të gjallë me këtë dildo nga koleksioni i Varësisë! Dizajni realist dhe pesha e tij e bëjnë këtë dildo të duket e gjallë. Ky dildo përmban një majë të trashë, të rrumbullakët, një bosht me vena dhe një skrotum për stimulim shtesë. Kupa e fortë e thithjes ju lejon ta shijoni atë pa duar ose të lidhni dildon tuaj në një parzmore me rrip.

Availability: Në gjëndje SKU: 87121 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Keni një përvojë të gjallë me këtë dildo nga koleksioni i Varësisë! Dizajni realist dhe pesha e tij e bëjnë këtë dildo të duket e gjallë. Ky dildo përmban një majë të trashë, të rrumbullakët, një bosht me vena dhe një skrotum për stimulim shtesë. Kupa e fortë e thithjes ju lejon ta shijoni atë pa duar ose të lidhni dildon tuaj në një parzmore me rrip. Materiali silikoni i sigurt për trupin është tepër komod. Ky dildo është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji, prandaj mos nguroni ta merrni atë në banjë ose dush.

Pastroni dildon pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Paketa përfshin një vibrator bonus plumbash! Ky vibrator ka 3 cilësime të fuqishme vibrimi dhe funksionon me 3 bateri LR44 (të përfshira.) Ju lutemi, vini re se vibratori i plumbave nuk është i papërshkueshëm nga uji.

Dildo Addiction Tristan

7,100 LEK

In stock