Dilator Uretre

2,400 LEK

Zbuloni ndjenja krejtësisht të reja kënaqësie! Tre barelë të lakuar, shumë fleksibël të uretrës në tre diametra të ndryshëm. Me majë të rrumbullakosur pa ndërprerje për futje të lehtë. BLU e erret. Gjatësia totale secila 16.5 cm, Ø 7, 9 dhe 12 mm. Materiali: silikoni.

Availability: Në gjëndje SKU: 05221390000 Kategori:

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Zbuloni ndjenja krejtësisht të reja kënaqësie! Tre barelë të lakuar, shumë fleksibël të uretrës në tre diametra të ndryshëm. Me majë të rrumbullakosur pa ndërprerje për futje të lehtë. BLU e erret. Gjatësia totale secila 16.5 cm, Ø 7, 9 dhe 12 mm. Materiali: silikoni.

Dilator Uretre

2,400 LEK

In stock