Vibrator Diabolo

2,200 LEK

Vibrator me ngjyre te forte lekure plus stimulator klitori. Me shpejtesi te shumta vibrimi.

Availability: Në gjëndje SKU: 05520200000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me ngjyre te forte lekure plus stimulator klitori. Me shpejtesi te shumta vibrimi.
Masa: 21 cm. Ø 3,5-5,5 cm. Ju lutemi te kryeni dhe porosine per bateri: 2 x AA.

Vibrator Diabolo

2,200 LEK

In stock