Delay Spray HOT

2,700 LEK

Një llak ftohës dhe qetësues për aplikim të jashtëm në zonën gjenitale të mashkull, i cili mund të ketë një efekt vonues. Përbërësit: ALCOHOL DENAT., AQUA (UJI), GLYCERIN, PANTHENOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF vaj, vaj MENTHA ARVENSIS LEAF vaj, MENTHOL, LIMONENE

Availability: Në gjëndje SKU: 7339544211 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një llak ftohës dhe qetësues për aplikim të jashtëm në zonën gjenitale të mashkull, i cili mund të ketë një efekt vonues. Përbërësit: ALCOHOL DENAT., AQUA (UJI), GLYCERIN, PANTHENOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF vaj, vaj MENTHA ARVENSIS LEAF vaj, MENTHOL, LIMONENE

Delay Spray HOT

2,700 LEK

In stock