Dildo Crystal Clear Medium Dong

4,300 LEK

Real, ne forme penis me damar te theksuar dhe testikuj i bere nga nje material xhelatin super i reshkitshem dhe transparent. Me baze ngjitje me thithje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05244840000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Real, ne forme penis me damar te theksuar dhe testikuj i bere nga nje material xhelatin super i reshkitshem dhe transparent. Me baze ngjitje me thithje. Masa: 19.5 cm, Ø 3.5-4 cm.

Dildo Crystal Clear Medium Dong

4,300 LEK

Out of stock