-30%

Corape te zeza rrjete me fjongo

910 LEK

Këto geta të zeza kombinojnë joshjen dhe rehatinë! Getat janë i njëjti material si rrjeteat e peshkimit, kështu që lëkura juaj mbetet e dukshme. Shiriti i gjerë elastik në pjesën e sipërme dhe pëlhura elastike mbajnë getat në mënyrë të përsosur. Getat janë të zbukuruara me harqe elegante dhe një papjon në pjesën e sipërme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4830-BLACK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto geta të zeza kombinojnë joshjen dhe rehatinë! Getat janë i njëjti material si rrjeteat e peshkimit, kështu që lëkura juaj mbetet e dukshme. Shiriti i gjerë elastik në pjesën e sipërme dhe pëlhura elastike mbajnë getat në mënyrë të përsosur. Getat janë të zbukuruara me harqe elegante dhe një papjon në pjesën e sipërme.

Corape te zeza rrjete me fjongo

Corape te zeza rrjete me fjongo

910 LEK

Out of stock