Corape te gjate Christine S/M

600 LEK

Me gjithë thjeshtësinë e tyre, këto çorape llastik janë të lehta për t’u veshur me veshjet dhe veshjet tuaja të brendshme. Banda është e vogël dhe ka një pamje neutrale. Është një premtim, këto çorape do t’i vishni shpesh, veçanërisht sepse janë shumë të lehta për t’u kombinuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 064417-001-s-m Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me gjithë thjeshtësinë e tyre, këto çorape llastik janë të lehta për t’u veshur me veshjet dhe veshjet tuaja të brendshme. Banda është e vogël dhe ka një pamje neutrale. Është një premtim, këto çorape do t’i vishni shpesh, veçanërisht sepse janë shumë të lehta për t’u kombinuar.

Materiali: 92% poliamid, 8% elastan

Corape te gjate Christine S/M

600 LEK

Out of stock