-30%

Corape te gjata te zeza S

1,680 LEK

Corapet më të shitura! Të gjithë sytë do të jenë mbi ju, kur të keni veshur këto çorapë të zeza. Korniza e bukur me dantella është 11 cm e gjerë dhe i bën këmbët tuaja në qendër të vëmendjes – e çfarë mund të dëshironte më shumë një grua? Te dantella jane disa rripa silikoni te ngjitshme, në mënyrë që çorapja të puthitet në mënyrë të përkryer. 87% poliamide, 13% elastan. Oeko-tex certifikuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25204941611 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Corapet më të shitura! Të gjithë sytë do të jenë mbi ju, kur të keni veshur këto çorapë të zeza. Korniza e bukur me dantella është 11 cm e gjerë dhe i bën këmbët tuaja në qendër të vëmendjes – e çfarë mund të dëshironte më shumë një grua? Te dantella jane disa rripa silikoni te ngjitshme, në mënyrë që çorapja të puthitet në mënyrë të përkryer. 87% poliamide, 13% elastan. Oeko-tex certifikuar.

Corape te gjata te zeza S

Corape te gjata te zeza S

1,680 LEK

In stock