Corape te gjata te zeza Obsessive Garter M/L

1,200 LEK

Jeni në kërkim të aksesorëve elegantë që të tërheqin gjithë vëmendjen? Çorapet Maderris janë perfekte. Ngjyra e tyre e zezë zbeh këmbët tuaja dhe dantella shton një prekje joshëse. Ideale për takime romantike dhe momente të paharrueshme.

Availability: Në gjendje SKU: OBS1096 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jeni në kërkim të aksesorëve elegantë që të tërheqin gjithë vëmendjen? Çorapet Maderris janë perfekte. Ngjyra e tyre e zezë zbeh këmbët tuaja dhe dantella shton një prekje joshëse. Ideale për takime romantike dhe momente të paharrueshme.

Corape te gjata te zeza Obsessive Garter M/L

1,200 LEK

In stock