Corape te gjata të zeza

Corape te gjata të zeza

1,200 LEK

Klasike, elegante, seksi!
Këto çorape të zeza me pjesën e parafabrikuar të këmbës janë ndeshja perfekte për çdo suspender. Prodhuar nga pëlhurë e butë dhe e shndritshme me një kufi klasik rreth majës. Ata do t’i vendosin këmbët tuaja në qendër të vëmendjes.
88% poliamid, 12% elastan.

SKU: 25402581601 Kategori: , ,
Spastroje

Përshkrim

Klasike, elegante, seksi!
Këto çorape të zeza me pjesën e parafabrikuar të këmbës janë ndeshja perfekte për çdo suspender. Prodhuar nga pëlhurë e butë dhe e shndritshme me një kufi klasik rreth majës. Ata do t’i vendosin këmbët tuaja në qendër të vëmendjes.
88% poliamid, 12% elastan.

Informacion shtesë

Masa

S, M

You've just added this product to the cart: