-30%

Corape te gjata të zeza

770 LEK

Klasike, elegante, seksi!
Këto çorape të zeza me pjesën e parafabrikuar të këmbës janë ndeshja perfekte për çdo suspender. Prodhuar nga pëlhurë e butë dhe e shndritshme me një kufi klasik rreth majës. Ata do t’i vendosin këmbët tuaja në qendër të vëmendjes.
88% poliamid, 12% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25402581601 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Klasike, elegante, seksi!
Këto çorape të zeza me pjesën e parafabrikuar të këmbës janë ndeshja perfekte për çdo suspender. Prodhuar nga pëlhurë e butë dhe e shndritshme me një kufi klasik rreth majës. Ata do t’i vendosin këmbët tuaja në qendër të vëmendjes.
88% poliamid, 12% elastan.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Corape te gjata të zeza

770 LEK

Out of stock