Corape te gjata te zeza

1,400 LEK

Bën për këmbë seksi! Çorape pezull prej mëndafshi me një fund të thjeshtë, damar dekorativ dhe thembra të lartë. Një klasik i përjetshëm për tu kapur në rripin e pezullës. 15 den. Çertifikuar nga Oekotex.

SKU: 25403121601 Kategori: , ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Bën për këmbë seksi! Çorape pezull prej mëndafshi me një fund të thjeshtë, damar dekorativ dhe thembra të lartë. Një klasik i përjetshëm për tu kapur në rripin e pezullës. 15 den. Çertifikuar nga Oekotex.

Informacion shtesë

Masa

S, M