-27%

Çorape te gjata te kuqe

803 LEK

Këto çorape do t’ju magjepsin me elegancën e tyre klasike. Ato duhet të jenë të bashkangjitura në rripat e pezullës dhe do të shtojnë një prekje shtesë seksi për çdo veshje. Materiali i butë rreth pjesës së sipërme, damari në pjesën e pasme dhe thembra Kubane plotësojnë pamjen erotike. Çertifikuar nga Oeko-Tex. 48% poliester, 45% poliamide, 7% material elastik.

Availability: Në gjëndje SKU: 25403395621 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Këto çorape do t’ju magjepsin me elegancën e tyre klasike. Ato duhet të jenë të bashkangjitura në rripat e pezullës dhe do të shtojnë një prekje shtesë seksi për çdo veshje. Materiali i butë rreth pjesës së sipërme, damari në pjesën e pasme dhe thembra Kubane plotësojnë pamjen erotike. Çertifikuar nga Oeko-Tex. 48% poliester, 45% poliamide, 7% material elastik.