Corape te gjata Suspender Christine S/M

900 LEK

Marka: Çorape me shami Christine Fine 15 denier me një dizajn elegant me vija. Shtojini një prekje klasit dhe elegancës veshjeve më të thjeshta me këto çorape! Bërë nga pëlhurë e fortë Lycra për një përshtatje të përsosur, rehati dhe liri lëvizjeje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: CLD-HBLK-007-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Çorape me shami Christine Fine 15 denier me një dizajn elegant me vija. Shtojini një prekje klasit dhe elegancës veshjeve më të thjeshta me këto çorape! Bërë nga pëlhurë e fortë Lycra për një përshtatje të përsosur, rehati dhe liri lëvizjeje.

Materiali: 78% poliamid, 22% elastomer

Corape te gjata Suspender Christine S/M

900 LEK

Out of stock