-30%

Corape te gjata S (nude & kuqe)

1,050 LEK

Joshëse dhe seksi!
Këto çorape do t’ju çudisin me elegancën e tyre klasike. Ato duhet të jenë të bashkangjitura në shiritat e pezullimit dhe do të shtojnë një prekje seksi shtesë për çdo veshje. Materiali i butë rreth majës, qepa në pjesën e pasme që kompletojnë pamjen erotike. Çertifikuar Oeko-Tex.

48% poliester, 45% poliamid, 7% elastan.

Availability: Në gjëndje SKU: 25403395611 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Joshëse dhe seksi!
Këto çorape do t’ju çudisin me elegancën e tyre klasike. Ato duhet të jenë të bashkangjitura në shiritat e pezullimit dhe do të shtojnë një prekje seksi shtesë për çdo veshje. Materiali i butë rreth majës, qepa në pjesën e pasme që kompletojnë pamjen erotike. Çertifikuar Oeko-Tex.

48% poliester, 45% poliamid, 7% elastan.

Corape te gjata S (nude & kuqe)

1,050 LEK

In stock