Corape te gjata rrjete Leg Avenue

600 LEK

Çorape rrjete të zeza nga Leg Avenue me një majë elastike. Këto çorape emocionuese rrjetë janë qershia mbi tortë për çdo veshje! Me një model të hollë rrjetë peshku dhe një brez elastik në krye.

Availability: Në gjendje SKU: 9031-001 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape rrjete të zeza nga Leg Avenue me një majë elastike. Këto çorape emocionuese rrjetë janë qershia mbi tortë për çdo veshje! Me një model të hollë rrjetë peshku dhe një brez elastik në krye.

Corape te gjata rrjete Leg Avenue

600 LEK

In stock