Corape te gjata Christine Exclusive S/M

1,600 LEK

Çorape të holla 15 denier me rrip dantelle shumë ekskluzive dhe shirita silikoni kundër varjes. Bashkojini këto çorape me të brendshmet tuaja nëse doni të bëni një përshtypje shtesë dhe, natyrisht, të përkëdhelni veten.

Availability: Në gjendje SKU: CLD-HBLK-001-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape të holla 15 denier me rrip dantelle shumë ekskluzive dhe shirita silikoni kundër varjes. Bashkojini këto çorape me të brendshmet tuaja nëse doni të bëni një përshtypje shtesë dhe, natyrisht, të përkëdhelni veten. Veshja më e thjeshtë do të ketë një përmirësim të parezistueshëm me këto çorape!
Me fibër të fortë lycra për një përshtatje të përsosur, rehati dhe liri lëvizjeje.

Materiali: 88% poliamid, 12% elastan

Corape te gjata Christine Exclusive S/M

1,600 LEK

In stock