Corape Suspender Tula One Size

500 LEK

Pantyhose prej materiali rrjetë të imët, me një shtresë që shkon nga pjesa e pasme. Materiali është shumë elastik, dhe falë kësaj getat kanë një gamë shumë të gjerë përshtatjeje.

Availability: Në gjendje SKU: BSRD-BLK-018 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantyhose prej materiali rrjetë të imët, me një shtresë që shkon nga pjesa e pasme. Materiali është shumë elastik, dhe falë kësaj getat kanë një gamë shumë të gjerë përshtatjeje.

Materiali – 92% poliamid, 8% elastan

Corape Suspender Tula One Size

500 LEK

In stock