Krem Stimulues ClitoriX Active 40Ml

2,740 LEK

Krem stimulues per Femra!
Dizenjuar vecanerisht per rigjallerimin e klitorit. ClitoriX active nxit qarkullimin e gjakut ne zonat gjenitale dhe ndihmon te arrini ndjesi seksuale te kenaqshme. Perjetoni nje gjalleri te re, rritje te energjise dhe nje jete seksuale me te plotesuar nepermjet ketij kremi rigjenerues.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06175470000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem stimulues per Femra!
Dizenjuar vecanerisht per rigjallerimin e klitorit. ClitoriX active nxit qarkullimin e gjakut ne zonat gjenitale dhe ndihmon te arrini ndjesi seksuale te kenaqshme. Perjetoni nje gjalleri te re, rritje te energjise dhe nje jete seksuale me te plotesuar nepermjet ketij kremi rigjenerues.

Perberesit: Simmondsia Chineses seed oil, Cera alba, cinnamal, rosmarinus leaf oil, linalool, etc.

Perdorimi: Perhapni me dore nje mase te vogel kremi mbi klitor dhe masazhojeni butesisht derisa kremi te jap efekt.

ClitoriX active nuk mund te perdoret ne te njejten kohe me prezervative. Penetrimi me prezervativ duhet te behet te pakten 30 minuta mbas aplikimit me krem.
Perdoreni kremin brenda 12 muajve mbas hapjes se tubetes.

Krem Stimulues ClitoriX Active 40Ml

Krem Stimulues ClitoriX Active 40Ml

2,740 LEK

Out of stock