Catusit Passion One Size

1,400 LEK

Kjo kostume sensuale nga Passion thekson figurën tuaj dhe thekson kthesat tuaja! Bërë nga materiale të cilësisë së lartë me rehati shumë të lartë në veshje falë materialit elastik. Dizajni me llastik dhe bigëlja e hapur krijojnë një pamje të parezistueshme!

Availability: Vjen së shpejti SKU: PAEBS099000BLBSUBLD1 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo kostume sensuale nga Passion thekson figurën tuaj dhe thekson kthesat tuaja! Bërë nga materiale të cilësisë së lartë me rehati shumë të lartë në veshje falë materialit elastik. Dizajni me llastik dhe bigëlja e hapur krijojnë një pamje të parezistueshme!
Materiali – 80% poliamid, 20% elastan

Catusit Passion One Size

1,400 LEK

Out of stock