Catsuit OpenCrotch

2,800 LEK

Do të dukeni në mënyrë të parezistueshme seksi në këtë kostum të zi nga Passion. Ky suit i përshtatshëm fort do të kapet pa mundim në trupin tuaj dhe do të theksojë kthesat tuaja në mënyrë seksuale. Ky material i tejdukshëm është dizajnuar në mënyrë të tillë që t’ju japë një pamje joshëse dhe misterioze. Dizajni pa thonjë ju lejon të mbani suitën e maceve gjatë aventurave të dhomës së gjumit.

Availability: Në gjëndje SKU: bs020-black Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Do të dukeni në mënyrë të parezistueshme seksi në këtë kostum të zi nga Passion. Ky suit i përshtatshëm fort do të kapet pa mundim në trupin tuaj dhe do të theksojë kthesat tuaja në mënyrë seksuale. Ky material i tejdukshëm është dizajnuar në mënyrë të tillë që t’ju japë një pamje joshëse dhe misterioze. Dizajni pa thonjë ju lejon të mbani suitën e maceve gjatë aventurave të dhomës së gjumit.