-30%

Catsuit NO:XQSE

2,380 LEK

 • Transparencë joshëse me një hapje provokuese!
  Kostum i sofistikuar pa bigëzim nga NO:XQSE i bërë nga rrjeta delikate me zbukurime të endura në të. Rripat elastik mbi zonën e dekoltesë bashkohen në një qafë – pjesa e pasme qëndron e hapur emocionuese. Ka një vrimë të madhe në zonën e bigës për intimitet spontan. Rroba pa tela është e butë dhe elastike dhe shumë e rehatshme për t’u veshur. Me një pjesë të këmbës.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 25512921101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 • Këmishë rrjete me qafore
 • Elastik dhe i butë – jashtëzakonisht i rehatshëm
 • Ornamentet e endura në pjesën e përparme dhe të pasme
 • Pa shpinëHapje në mënyrë ftuese në zonën e bigës
  Transparencë joshëse me një hapje provokuese!
  Kostum i sofistikuar pa bigëzim nga NO:XQSE i bërë nga rrjeta delikate me zbukurime të endura në të. Rripat elastik mbi zonën e dekoltesë bashkohen në një qafë – pjesa e pasme qëndron e hapur emocionuese. Ka një vrimë të madhe në zonën e bigës për intimitet spontan. Rroba pa tela është e butë dhe elastike dhe shumë e rehatshme për t’u veshur. Me një pjesë të këmbës.

90% poliamid, 10% material elastik.

Catsuit NO:XQSE

2,380 LEK

In stock