Catsuit Feel me

1,600 LEK

Po kërkoni diçka të keqe dhe elegante? Catsuit Feel Me – Black by Leg Avenue është perfekt. Me një qafë kapëseje, kupa të hapur, bigëzim të hapur dhe pëlhurë rrjetë, do të ndiheni seksi gjatë gjithë natës.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 835022001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Po kërkoni diçka të keqe dhe elegante? Catsuit Feel Me – Black by Leg Avenue është perfekt. Me një qafë kapëseje, kupa të hapur, bigëzim të hapur dhe pëlhurë rrjetë, do të ndiheni seksi gjatë gjithë natës. Materiali i tij elastik dhe pjesa e poshtme e shpinës shtojnë edhe më shumë sensualitet. Shtoni këtë xhaketë në koleksionin tuaj dhe befasoni partnerin tuaj!

Materiali – 94% najlon, 6% elastan

Catsuit Feel me

1,600 LEK

Out of stock