-30%

Catsuit e zezë me fjongo dhe dantellë

2,450 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: BWB65B-OS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trego sa joshëse mund të jesh në këtë catsuit të bukur nga koleksioni Be Wicked! Ky catsuit përmban një model lulesh dhe ka harqe dekorative në pjesën e përparme. Kastisheta është bërë nga materiali i tejdukshëm, por nëse doni të mbuloni pjesët tuaja intime, mund të vishen edhe në kombinim me një set të veshjeve të brendshme.

Catsuit e zezë me fjongo dhe dantellë

2,450 LEK

In stock