-30%

Catsuit e zezë

2,100 LEK

Modelet neto dhe dantella në mëngët, këmbët dhe trupin. Pjesa e gishtave të përforcuar dhe një qafë joshëse zhytëse në pjesën e përparme dhe të pasme. Është veshja perfekte për momentet erotike dhe mund të vishet edhe gjatë seksit.

94% poliamid, 6% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25510981101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Modelet neto dhe dantella në mëngët, këmbët dhe trupin. Pjesa e gishtave të përforcuar dhe një qafë joshëse zhytëse në pjesën e përparme dhe të pasme. Është veshja perfekte për momentet erotike dhe mund të vishet edhe gjatë seksit.

94% poliamid, 6% elastan.

Catsuit e zezë

2,100 LEK

Out of stock