-30%

Catsuit Dreamy Diva

1,750 LEK

Dreamy Diva është një kostum i tejdukshëm me një dizajn pa rripa. Kaca ka një model zigzag si diamanti, mëngë të gjata dhe një bigëzim të hapur, perfekt për momente spontane!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2123 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dreamy Diva është një kostum i tejdukshëm me një dizajn pa rripa. Kaca ka një model zigzag si diamanti, mëngë të gjata dhe një bigëzim të hapur, perfekt për momente spontane!

Catsuit Dreamy Diva

1,750 LEK

In stock