Catsuit Christine Black One Size

1,100 LEK

Ky kostum seksi përmban një ballkon emocionues me lidhëse dhe një dizajn rrjetë peshkimi që thekson këmbët tuaja. Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme.

Availability: Në gjendje SKU: CCS004-BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kostum seksi përmban një ballkon emocionues me lidhëse dhe një dizajn rrjetë peshkimi që thekson këmbët tuaja. Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme.

Materiali: 90% najlon, 10% elastan

Catsuit Christine Black One Size

1,100 LEK

In stock