-30%

Butt Plug Pink

Çmimi origjinal qe: 2,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,470 LEK.

E fortë, por fleksibile, kjo prizë është ideale për adhuruesit e lodrave seksi anal. Silikoni i butë dhe i butë e bën atë një gëzim të vërtetë për tu veshur. Plugu ka një dizajn elegant me një trup të hollë dhe një majë me majë për futje të lehtë. Eksperimentoni duke e lëvizur brenda dhe jashtë për të shijuar mbaresat e ndjeshme nervore për një kulm shpërthyes!

Availability: Vjen së shpejti SKU: ET216PNK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E fortë, por fleksibile, kjo prizë është ideale për adhuruesit e lodrave seksi anal. Silikoni i butë dhe i butë e bën atë një gëzim të vërtetë për tu veshur. Plugu ka një dizajn elegant me një trup të hollë dhe një majë me majë për futje të lehtë. Eksperimentoni duke e lëvizur brenda dhe jashtë për të shijuar mbaresat e ndjeshme nervore për një kulm shpërthyes!

Butt Plug Pink

Çmimi origjinal qe: 2,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,470 LEK.

Out of stock