Butt Plug Metalik No.11 /Roze

4,200 LEK

Ky plug anal i shkëlqyeshëm prej alumini me një kristal të bukur rozë!  Forma e tij e lëmuar dhe qafa e hollë e bëjnë të përdoret lehtë.  Alumini i përshtatet temperaturës, që do të thotë se është i ftohtë kur e prek, por shumë shpejt ngrohet në temperaturën e duhur. Ngroheni në ujë të ngrohtë,  ose ftoheni në frigorifer për ndjesi shtesë.

Availability: Në gjëndje SKU: ET119PNK Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky plug anal i shkëlqyeshëm prej alumini me një kristal të bukur rozë!  Forma e tij e lëmuar dhe qafa e hollë e bëjnë të përdoret lehtë. Alumini i përshtatet temperaturës, që do të thotë se është i ftohtë kur e prek, por shumë shpejt ngrohet në temperaturën e duhur. Ngroheni në ujë të ngrohtë, ose ftoheni në frigorifer për ndjesi shtesë.

Butt Plug Metalik No.11 /Roze

Butt Plug Metalik No.11 /Roze

4,200 LEK

In stock