Butt plug metal

3,400 LEK

Kjo prizë mahnitëse anal alumini e lëmuar përmban një kristal të bukur të pastër. Formuar me një majë konike, trup të butë me gunga dhe qafë të hollë, futja dhe veshja e lodrës tuaj është e lehtë. Alumini është i përgjegjshëm ndaj temperaturës, që do të thotë se është i ftohtë në prekje, por lehtë do të nxehet deri në temperaturën e përsosur. Nxehtësia ose ftohja në ujë të ngrohtë ose frigorifer për ndjesi shtesë!

Availability: Në gjëndje SKU: ET142CLR Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo prizë mahnitëse anal alumini e lëmuar përmban një kristal të bukur të pastër. Formuar me një majë konike, trup të butë me gunga dhe qafë të hollë, futja dhe veshja e lodrës tuaj është e lehtë. Alumini është i përgjegjshëm ndaj temperaturës, që do të thotë se është i ftohtë në prekje, por lehtë do të nxehet deri në temperaturën e përsosur. Nxehtësia ose ftohja në ujë të ngrohtë ose frigorifer për ndjesi shtesë!