Butt Plug Alumini

2,800 LEK

Gëzoni momente të nxehta të kënaqësisë me këtë butt plug me ngjyrë argjendi. Ky butt plug gjithashtu do të jetë një ndjesi sensuale në pjesën e prapme. Partneri juaj do ta dashurjë këtë pamje të re tuajën. Metali i ftohtë siguron stimulim të shtuar dhe kënaqësi të paharrueshme. Ky anal plug është i mirë edhe për përdorim anal për shkak të peshës së tij të përshtatshme.

Gjatësia e plotë 9.4 cm, Diametri Ø 4.1 cm. Pesha: 159 g. Materiali: alumini, akrilik.

Availability: Në gjendje SKU: 05327970000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gëzoni momente të nxehta të kënaqësisë me këtë butt plug me ngjyrë argjendi. Ky butt plug gjithashtu do të jetë një ndjesi sensuale në pjesën e prapme. Partneri juaj do ta dashurjë këtë pamje të re tuajën. Metali i ftohtë siguron stimulim të shtuar dhe kënaqësi të paharrueshme. Ky anal plug është i mirë edhe për përdorim anal për shkak të peshës së tij të përshtatshme.

Gjatësia e plotë 9.4 cm, Diametri Ø 4.1 cm. Pesha: 159 g. Materiali: alumini, akrilik.

Butt Plug Alumini

Butt Plug Alumini

2,800 LEK

In stock