-30%

But Plug Evolved Rainbow M

Çmimi origjinal qe: 3,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,100 LEK.

Kënaquni me kënaqësine qe ju jep Plug Anal Evolved me ngjyrë ylberi të madhësisë së mesme që përmban një majë konike shumë të gjatë. Përdoreni me shumë lubrifikant dhe pastrojeni me ujë të nxehtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 840593 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaquni me kënaqësine qe ju jep Plug Anal Evolved me ngjyrë ylberi të madhësisë së mesme që përmban një majë konike shumë të gjatë. Përdoreni me shumë lubrifikant dhe pastrojeni me ujë të nxehtë.

But Plug Evolved Rainbow M

Çmimi origjinal qe: 3,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,100 LEK.

Out of stock