-30%

Bust I hapur& tanga

3,150 LEK

Kohë për dashuri seksi në këtë set mahnitës dantellash dhe rrjetë bustier që përmban gota të hapura në dysheme me një zbukurim të thurur, thekse të harkut saten, rripa spageti të rregullueshëm, një dantella të pastër dhe një rrjetë me një buzë të rrudhur, rripa të rregullueshëm të llastikut dhe një brekë të rregulluar me një bigëzim të dantellave të pastër dhe një lak të prerë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BAC3187WINSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kohë për dashuri seksi në këtë set mahnitës dantellash dhe rrjetë bustier që përmban gota të hapura në dysheme me një zbukurim të thurur, thekse të harkut saten, rripa spageti të rregullueshëm, një dantella të pastër dhe një rrjetë me një buzë të rrudhur, rripa të rregullueshëm të llastikut dhe një brekë të rregulluar me një bigëzim të dantellave të pastër dhe një lak të prerë.

Bust I hapur& tanga

3,150 LEK

In stock