-30%

Bullet vibrim B Swish

4,270 LEK

Ndani një sekret intim me të dashurin tuaj në shtëpi ose në publik kur aktivizoni Bnaughty Classic Unleashed. Të qenit i keq nuk është ndjerë kurrë kaq mirë! Me stilimin klasik të plumbave me shumë qëllime, madhësia dhe forma e plumbit përshtaten në mënyrë të përkryer me zonat e ndjeshme të përdoruesve.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E24273 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndani një sekret intim me të dashurin tuaj në shtëpi ose në publik kur aktivizoni Bnaughty Classic Unleashed. Të qenit i keq nuk është ndjerë kurrë kaq mirë! Me stilimin klasik të plumbave me shumë qëllime, madhësia dhe forma e plumbit përshtaten në mënyrë të përkryer me zonat e ndjeshme të përdoruesve. Është absolutisht ideale për të gjitha llojet e stimulimeve të jashtme.

B Swish ju ofron masazhuesin klasik të përsosur të plumbave të papërshkueshëm nga uji pa tel. Mos u mashtroni nga sjellja e tij e ëmbël dhe e mëndafshtë – Bnaughty Unleashed Classic jep dridhje të mrekullueshme të fuqishme. Ju mund të merrni kontrollin e plotë ose ta lini partnerin tuaj të shijojë funksionimin e tij me telekomandë me 5 funksione. 5-funksionet qarkullojnë përmes klikimit të një butoni në telekomandën me valë të dizajnuar në mënyrë ergonomike, e cila ndizet nga një dritë e bardhë për lojë të lehtë në errësirë.

Bnaughty Classic Unleashed është bërë nga plastika ABS jo poroze, miqësore me trupin, e veshur me PU – duke e bërë atë të lehtë për t’u pastruar dhe të gjithanshëm kur bëhet fjalë për zgjedhjen e lubrifikantëve. Ndërsa plumbi është i sigurt për argëtim të papërshkueshëm nga uji, telekomanda është më mirë të lihet jashtë vaskës.

Karakteristikat:
– Materiale 100% të sigurta për trupin
– Ngjyra e dritës së prapme: e bardhë
– Ngjyrat: E zezë, Rrushi, Magenta
– Materiali: ABS Plastikë, PU
– Gama: 2.5cm
– Gjatësia e plumbit: 7.6cm
– Mundësuar nga: 4 x AAA (nuk përfshihet)
– Funksionet: 5
– Koha e përdorimit: 3 orë
– Përmbajtja e kutisë: 1 broshurë me udhëzime, 1 masazhues, 1 qese
– I papërshkueshëm nga uji: Po
– Lube: Me bazë uji
– Miqësore për çiftin: Po
– Stili: Plumb

Bullet vibrim B Swish

4,270 LEK

Out of stock