BULLET* Fun Factory

5,000 LEK

Jeni lodhur duke zëvendësuar bateritë e vogla me plumba të zhurmshëm? Kjo mini atmosferë është jashtëzakonisht e fuqishme dhe penisikohet në dy orë ose më pak!

Availability: Në gjëndje SKU: 1010100 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

NJË MASAGER Plumbash ME MADHËSI TË XHEPIT
Jeni lodhur duke zëvendësuar bateritë e vogla me plumba të zhurmshëm? Kjo mini atmosferë është jashtëzakonisht e fuqishme dhe penisikohet në dy orë ose më pak!

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË Plumbin e masazhit?
Mjaft i vogël për të rrëshqitur brenda një çantë ose xhepi dhe mjaftueshëm i fortë për të rrëzuar çorapet tuaja, BULLET MASSAGE është vibratori diskret i ripenisikueshëm i plumbave që keni kërkuar. Me pesë cilësime intensive, kjo lodër mund të jetë një shtesë pa vëmendje dhe e mahnitshme për seksin e partnerit, ose një motor për të goditur dildon tuaj të preferuar ose për të futur mahnitjen vibruese.

ÇFARË E BËN TË MIRË Plumbin e masazhit për lojën e partnerit?
Është përmasa e vogël dhe kontrolli i lehtë me një buton e lejon këtë vibrator të ringarkueshëm plumbash të integrohet pa probleme në seks me një partner. Mbajeni atë midis trupave tuaj gjatë marrëdhënies seksuale, përdorni atë për të çuar oralin në një nivel të ri, provoni dridhjen e thithkave – bota është goca juaj.

Lëvizja 2 shpejtësi dhe 3 modele
Pesha 30 g
Jetëgjatësia e baterisë 45-90 minuta
Koha e penisikimit 2 orë
Materiale Materiale të sigurta për trupin, jo poroze dhe hipoallergjike

BULLET* Fun Factory

5,000 LEK

In stock