Bullet B Yours Glitter pink

1,800 LEK

Fuqia e Bullet Power B Yours Glitter Power do t’ju ngacmojë dhe emocionojë. Eksploroni dridhjet e tij të rregullueshme, me shumë shpejtësi, ndërsa kthesat e buta ledhatojnë lëkurën tuaj. Plotësisht i papërshkueshëm nga uji, Bullet Power Glitter Power B Yours është perfekt për t’u luajtur në banjë ose dush. E bërë nga plastike jo poroze ABS është e sigurt për trupin dhe pastrohet lehtë. Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen). Fuqia: Shumë energji në një paketë të imët Lehtë: Kontrolluesi dore ju lejon të kontrolloni me lehtësi dridhjet me shumë shpejtësi E gjithanshme: E përsosur për ngacmimin e shumë zonave tuaja erogjene Bërë nga plastike jo poroze e sigurt për trupin ABS, nuk përmban aromë sintetike, ftalate ose latex Kërkon 2 bateri AA, të papërfshira Gjatësia 2.25 inç / 5,7 cm Gjatësia e futshme 2.25 inç / 5,7 cm Gjerësia 1 inç / 2,5 cm
Availability: Në gjëndje SKU: 331603 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Fuqia e Bullet Power B Yours Glitter Power do t’ju ngacmojë dhe emocionojë. Eksploroni dridhjet e tij të rregullueshme, me shumë shpejtësi, ndërsa kthesat e buta ledhatojnë lëkurën tuaj. Plotësisht i papërshkueshëm nga uji, Bullet Power Glitter Power B Yours është perfekt për t’u luajtur në banjë ose dush. E bërë nga plastike jo poroze ABS është e sigurt për trupin dhe pastrohet lehtë. Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen). Fuqia: Shumë energji në një paketë të imët Lehtë: Kontrolluesi dore ju lejon të kontrolloni me lehtësi dridhjet me shumë shpejtësi E gjithanshme: E përsosur për ngacmimin e shumë zonave tuaja erogjene Bërë nga plastike jo poroze e sigurt për trupin ABS, nuk përmban aromë sintetike, ftalate ose latex Kërkon 2 bateri AA, të papërfshira Gjatësia 2.25 inç / 5,7 cm Gjatësia e futshme 2.25 inç / 5,7 cm Gjerësia 1 inç / 2,5 cm