-30%

Bra Top & String S

4,508 LEK

Për një joshje të parezistueshme!

Ne ju sjellim setin e ri me sytjenat tangat prej dantelle ngjyrë të zezë. Sytjenat prej dantelle janë të dekoruara me një mbajtëse të vogël në formë perlash në pjesën e poshtme të sytjenave. Tangat joshëse të kapura nga 4 rripa të hollë dhe me një kapëse në pjesën e pasme të tyre.Pjesa e përparme e tangave eshte e pambuluar. 90% polimer, 10% sintetik. Çorapet e gjata nuk janë të përfshira.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22507051021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për një joshje të parezistueshme!

Ne ju sjellim setin e ri me sytjenat tangat prej dantelle ngjyrë të zezë. Sytjenat prej dantelle janë të dekoruara me një mbajtëse të vogël në formë perlash në pjesën e poshtme të sytjenave. Tangat joshëse të kapura nga 4 rripa të hollë dhe me një kapëse në pjesën e pasme të tyre. Pjesa e përparme e tangave eshte e pambuluar. 90% polimer, 10% sintetik. Çorapet e gjata nuk janë të përfshira.

Bra Top & String S

Bra Top & String S

4,508 LEK

In stock