-30%

Bra Set Suspender Crotchless S

5,390 LEK

Një set pezull me një sytjena pa tela, rripin e pezullës dhe vargun pa kafe për momente sensuale. Sutjena ka të çara në gota dhe gotat mund të hapen me një goditje e cila fshihet nga një hark elegant. Dekoratë të tjera me shkëlqim mund të gjenden në dhe mbi sytjena, dhe në rripin e pezullës. 6 rripat e pezullimit mbajnë çorapet në vend ndërsa lidhësi i gjatë i fiksimit në pjesën e pasme të rripit të mbajtëses ndihmon që të përshtatet në mënyrë të përsosur. 94% poliamide, 6% material elastik. Pa çorape.

Availability: Në gjëndje SKU: 22135833021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një set pezull me një sytjena pa tela, rripin e pezullës dhe vargun pa kafe për momente sensuale. Sutjena ka të çara në gota dhe gotat mund të hapen me një goditje e cila fshihet nga një hark elegant. Dekoratë të tjera me shkëlqim mund të gjenden në dhe mbi sytjena, dhe në rripin e pezullës. 6 rripat e pezullimit mbajnë çorapet në vend ndërsa lidhësi i gjatë i fiksimit në pjesën e pasme të rripit të mbajtëses ndihmon që të përshtatet në mënyrë të përsosur. 94% poliamide, 6% material elastik. Pa çorape.

Bra Set Suspender Crotchless S

5,390 LEK

In stock