Bra Set

3,100 LEK

Recipeta me kupa prej dantelle te cilat mund te hiqen, lidhese te rregullueshme ne permase. Kupat e poshtme pak te mbushura jane me mbyllje nga mbrapa. Supsender belt me kater lidhese te rregullueshme ne permase dhe mbyllje nga mbrapa. Tangat prej materiali dantelle. i zi. 90% poliamide, 10% elastane.

Availability: Në gjëndje SKU: 22117501231 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Recipeta me kupa prej dantelle te cilat mund te hiqen, lidhese te rregullueshme ne permase. Kupat e poshtme pak te mbushura jane me mbyllje nga mbrapa. Supsender belt me kater lidhese te rregullueshme ne permase dhe mbyllje nga mbrapa. Tangat prej materiali dantelle. i zi. 90% poliamide, 10% elastane.