Bra Set S

Bra Set S

2,180 LEK

Me këtë grup sytjena jeshile / të zezë do të krijoni një pamje shumë seksi! Sytjenat kanë shirita të rregullueshëm, një unazë me rhinestone në pjesën e përparme dhe dantella në pjesën e pasme

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: 22122504021 Kategori: , ,

Përshkrim

Me këtë grup sytjena jeshile / të zezë do të krijoni një pamje shumë seksi! Sytjenat kanë shirita të rregullueshëm, një unazë me rhinestone në pjesën e përparme dhe dantella në pjesën e pasme

You've just added this product to the cart: