Bra Set S

4,700 LEK

Ansambël joshëse e kuqe e bërë nga dantella! Sytjena pa tela me gota të hapura dhe shiritat e zi, të rregullueshëm. Përfshin përputhjen me G-sting pa crotchless. Me harqe dekorative të zeza. 90% poliamide 10% elastan.

Availability: Në gjëndje SKU: 22124473021 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ansambël joshëse e kuqe e bërë nga dantella! Sytjena pa tela me gota të hapura dhe shiritat e zi, të rregullueshëm. Përfshin përputhjen me G-sting pa crotchless. Me harqe dekorative të zeza. 90% poliamide 10% elastan.