Bra Set Latex Black ML

2,300 LEK

Kjo është paketa totale. Sutjena e nxehtë e lateksit vjen me një llastik të përputhshëm G-String dhe kryq. Elegantisht në modë dhe guximshëm. Mos u ngatërro me mua. Sytjena me mbyllje me grep dhe sy në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm mbi supe. Latex: 93% najlon / 7% elastik.

Availability: Në gjendje SKU: 7223114BLKML Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo është paketa totale. Sutjena e nxehtë e lateksit vjen me një llastik të përputhshëm G-String dhe kryq. Elegantisht në modë dhe guximshëm. Mos u ngatërro me mua.

Sytjena me mbyllje me grep dhe sy në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm mbi supe.
Latex: 93% najlon / 7% elastik

Bra Set Latex Black ML

2,300 LEK

In stock