Oferta

Bra Set Lace

1,785 LEK2,550 LEK

Sytjena të buta me halterneck dhe fllad të zgjuar – kur hapen, gjinjtë nuk janë të mbuluar më! String në një dizajn efektiv, me një rrip të belit të dyfishtë dhe një zonë të hapur kthesash! Black. 100% poliamide.

SKU: 22112541021 Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sytjena të buta me halterneck dhe fllad të zgjuar – kur hapen, gjinjtë nuk janë të mbuluar më! String në një dizajn efektiv, me një rrip të belit të dyfishtë dhe një zonë të hapur kthesash! Black. 100% poliamide.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Bra Set Lace

1,785 LEK2,550 LEK

In stock