-30%

Bra Set Half-cup

2,940 LEK

Set ngjyre roze me shkelqim me detaje te zeza. Recipeta me pak mbushje dhe lidhese te rregullueshme. Me mbyllje nga mbrapa. Tangat kombinuese te perfshire te hapura. 88% poliaminde, 12% elastane. Pa corape.

Availability: Në gjëndje SKU: 22203773231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set ngjyre roze me shkelqim me detaje te zeza. Recipeta me pak mbushje dhe lidhese te rregullueshme. Me mbyllje nga mbrapa. Tangat kombinuese te perfshire te hapura. 88% poliaminde, 12% elastane. Pa corape.

Bra Set Half-cup

Bra Set Half-cup

2,940 LEK

In stock