-30%

Bra Set e zezë Deepest Desire S/M

4,480 LEK

Komplet sytjena prej 3 copash e bërë nga dantella, rripa dhe tanga. Rripat e rregullueshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: 7553012BLKSM Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Komplet sytjena prej 3 copash e bërë nga dantella, rripa dhe tanga. Rripat e rregullueshëm.

Bra Set e zezë Deepest Desire S/M

4,480 LEK

In stock